Tasaroman.com ekibinin hikayesi nedir?

Genç ve dinamik ekip, 15 Kasım 2012'de Tasaroman olarak faaliyete geçmiştir. Aynı zamanda faaliyet günü; kurucularından birinin doğum günüdür.

Tasaroman ekibi daha önce bireysel olarak hatırı sayılır firmalarda e-ticaret, grafik tasarım, dijital matbaa ve ajans hizmeti alanlarında çalışmış, firmaların yükselmesinde büyük rol oynamıştır. Ardından ufak kıvılcımlar sayesinde tasarımı bir yangına çevirmek üzere ajans kurmaya doğru ilerlemişlerdir. Bir araya gelmesi uzun sürmeyen dev kadro; çocukluktan beri beraber olan bir ekipten oluşmaktadır. 
İlk olarak "Tasarımın romanını yazıyoruz" sloganıyla piyasaya adım atmış ve daha ilk yıllarında onlarca kurumsal referansa sahip olmuşlardır. Şu anda 200'ün üzerinde resmi kuruluş, şahıs ve firmalara hizmet vermiş olan ekip, çözüm ortaklığı yaptığı 10'un üzerinde firmaya devamlı olarak tasarım, güncelleme ve barındırma alanlarında destek sunmakta.

Hayalgücünden beslenerek önceliklerini hız, kalite, modernizm ve profesyonellik olarak tanımlamaktadırlar.

Kısa ve öz nedir?
Tasaroman.com; web tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık, baskı, 3 boyutlu tasarım (iç mimarlık) hizmetleri ve kurumsal şirketlere çözüm ortaklığı sunan profesyonel bir tasarım ajansıdır.